Безпека

Щоб двері стали частиною системи безпеки готелю, вони повинні бути протипожежними, з вогнестійкістю 30 хвилин (EI-30) при висоті будівлі до 50 м (до 16 поверхів) і з вогнестійкістю 60 хвилин (EI-60) при висоті будівлі понад 50 м (понад 16 поверхів). Межі вогнестійкості повинні бути підтверджені сертифікатами відповідно до Будівельних Норм і Правил («Пожежна безпека будівель і споруд»). Також двері повинні мати замок, який завжди можна відкрити зсередини номера, просто натиснувши на ручку.

Технічні двері, що встановлюються на сходових клітинах, евакуаційних виходах і деяких господарських приміщеннях, можуть мати більш високий клас вогнестійкості — 60 хвилин. Це питання вирішується готельним оператором відповідно до законодавства.

Вогнестійкі двері також можуть бути скляними. В конструкції наших дверей площа скління допускається до 25% від площі полотна. Для таких дверей виготовляється особливе протипожежне скло, з необхідним рівнем звукоізоляції. Все це підтверджується протипожежним сертифікатом, який отримують після випробування дверей в спеціальних лабораторіях.