Дизайн і надійність

Залежно від призначення готельні двері можуть бути класифіковані як вхідні, в номери, міжкімнатні (наприклад, у ванну або в сусідні кімнати), для господарських приміщень, а також двері для конференц-залів, переговорних кімнат і іншого. І всі вони повинні відповідати стилю та інтер’єру готелю, більше того —  вони цей стиль і створюють.

Двері — це фактично 25% інтер’єру. Як правило, у кожного готельного оператора є свої стандарти зовнішнього вигляду і характеристик даерей. Вони також залежать від зірковості готелю. При цьому є дві головні вимоги, які не залежать від категорії готелю: вогнестійкість і звукоізоляція. Ці два важливі параметри досягаються конструкцією дверей, а також спеціальними матеріалами.

Вхідні двері в номер може бути шпоновані або ламіновані. Шпон — натуральний матеріал, він виглядає більш тепло і затишно, але є більш м’якими, ніж ламінат. Тому в готелях, де вхідні двері інтенсивно експлуатуються, часто встановлюють ламіновані дверні полотна. Ламінат — матеріал високоміцний, має підвищену стійкість до ударів, стирання, дії сонячних променів. Він може бути різного кольору і фактури: від металевої до дерев’яної — під горіх, вишню, вільху, клен, грушу, венге та інші фактури.